Laadukkaat materiaalit ja täydellinen muoto tekevät tästä erinomaisesta B Vertigo satulahuovasta tarvitsemasi, pitkäikäisen osan hevosen varusteisiin.
B Vertigo Rochelle yleissatulahuopa on muotoiltu niin, että se istuu erinomaisesti satulan alle.
Laadukkaan ja kestävän materiaalin pinta on pehmeä, ja sen nopeasti kuivuva vuori pitää hevosesi olon huippumiellyttävänä.
Ylellinen brodeeraus tekee satulahuovasta todellisen katseiden kääntäjän, joka piristää hevosesi varusteita sekä kilpailuissa, että tuo hohdokkuutta arkeesi.
65 % puuvillaa, 35 % polyesteriä.
Konepesu 40 asteessa.
Ripustuskuivaus.
Ei rumpukuivausta.
Tuote numero: 17370
Tuotetta on tällä hetkellä varastossamme. Jos tilaat tänään, suoritamme keräämisen ja pakkaamisen 24:n tunnin sisällä (arkipäivinä) ja toimitamme tilauksesi. Toimituksen tulisi saapua perille muutaman päivän kuluessa.
Lue lisää toimitusmaksuista ja toimitusajoista..
Toimintaperiaatteemme on yksinkertainen. Jos et ole 100 % tyytyväinen tuotteeseemme syystä tai toisesta, palauta se! Me otamme palautukset hyvillä mielin vastaan 65:n vuorokauden kuluessa myyntipäivästä ja annamme sinulle täyden hyvityksen. Ja kyllä, me maksamme myös toimituskulut. Ainoat vaatimuksemme ovat, että tuotetta ei ole käytetty ja että se on samassa kunnossa kuin olet sen saanut, alkuperäisessä laatikossaan/pakkauksessaan.
Lue lisää palautuskäytännöistämme.
Kerro meille mielipiteesi tästä tuotteesta
Lue arvosteluja: