Ylimääräinen, kaksoisturparemmeihin sopiva alaturpahihna on loistava olla varalla. Tämä yksinkertainen nahkahihna kiinnitetään turparemmiin sen alareunassa olevan lenkin läpi, ja näin tavallisen turparemmin saa muunnettua kaksoisturparemmiksi. Helppo poistaa kun tarvitaan vähemmän kontrollia.
100 % nahkaa.
Pyyhi puhtaaksi kostealla rätillä jokaisen ratsastuskerran jälkeen. Käytä nahanpuhdistusainetta ja -hoitoainetta tarvittaessa.
Tuote numero: 11538
Tuotetta on tällä hetkellä varastossamme. Jos tilaat tänään, suoritamme keräämisen ja pakkaamisen 24:n tunnin sisällä (arkipäivinä) ja toimitamme tilauksesi. Toimituksen tulisi saapua perille muutaman päivän kuluessa.
Lue lisää toimitusmaksuista ja toimitusajoista..
Toimintaperiaatteemme on yksinkertainen. Jos et ole 100 % tyytyväinen tuotteeseemme syystä tai toisesta, palauta se! Me otamme palautukset hyvillä mielin vastaan 65:n vuorokauden kuluessa myyntipäivästä ja annamme sinulle täyden hyvityksen. Ja kyllä, me maksamme myös toimituskulut. Ainoat vaatimuksemme ovat, että tuotetta ei ole käytetty ja että se on samassa kunnossa kuin olet sen saanut, alkuperäisessä laatikossaan/pakkauksessaan.
Lue lisää palautuskäytännöistämme.
Kerro meille mielipiteesi tästä tuotteesta
Lue arvosteluja: